Ваш городКиев?
Изменить

Встановлення металевих або керамічних брекет-систем в стоматології "Медичному Центрі Платинум"

Львов, Гетмана Мазепы улица, 25А
Встановлення металевих або керамічних брекет-систем в стоматології "Медичному Центрі Платинум"

Описание акции

Чарівна усмішка - візитна картка щасливої людини, яка знає собі ціну! А прикрасить цю картку здоровi та рiвнi зуби.

Протипоказання:

Захворювання імунної системи ( вовчак , важкі інфекційні захворювання, поліміозит , гіпоплазія вилочкової і паращитовидних залоз)

Злоякісні пухлини і деякі онкологічні захворювання

Деякі захворювання серцево-судинної системи

Захворювання крові ( лейкемія, лімфогранулематоз, таласемія , різноманітні гемолітичні анемії )

Важкі паталогии імунної системи

Деякі захворювання кісткової системи , коли відзначається низький рівень її загоєння (остеопороз , остеонекроз , вроджена остеопатія , різні дисплазії кісткової тканини)

Захворювання ендокринної системи (цукровий діабет, захворювання наднирників , гіпофіза, гіпер- і гіпотиреоз, гіпер- і гіпопаратиреоз )

Туберкульоз

Захворювання нервово- психічного характеру (шизофренія , неврози , психози , параноя , епілепсія, слабоумство , наркоманія , алкоголізм тощо)

ВІЛ, венеричні захворювання.

Про клініку:

Раді запросити Вас у сучасну стоматологічну клініку "Медичний Центр Платинум", де Вам відкриється світ справжньої і якісної стоматології. Клініка відмінно зарекомендувала себе і успішно розвивається . Клініка оснащена сучасною операційною, де проводяться складні хірургічні маніпуляції, що вимагають високої точності.

Сучасне стоматологічне устаткування, якісні матеріали, наявність передових технологій лікування, ортоднії, імплантування і протезування зубів дозволяють нам з упевненістю заявити, що кожному пацієнтові гарантовано зникнення стоматологічних проблем, незалежно від міри їх складності.

Лікарі "Платинум" запропонують Вам повний спектр послуг від сучасного вибілювання до повної реставрації Ваших зубів, від протезування до складного імплантування. Ми працюємо за принципом сімейної стоматології, раді бачити і Вас, і Ваших дітей. Приємна атмосфера клініки, першокласний сервіс і доброзичливі співробітники - сюди Ви обов'язково повернетеся, щоб забезпечити здоров'я Вашим зубам. Тут дарують красиву посмішку, а пацієнти стають друзями!

 

Показать все варианты (4)

Условия акции

  Воспользоваться купоном вы можете c 24.11.2016 по 31.01.2019

   
  • З Купоном ви отримуєте до 54% знижки на встановлення металевих, керамічних або самолігуючих брекет-систем в стоматології  "Медичному Центрі  Платинум"!
  •  
  • Встановлення металевих брекет-системи на одну щелепу: вартiсть Сертифiката за попердньою платою: 449 грн. у клiнiцi необхiдно доплатити 2550 грн., у пiдсумку, ви отримуєте комплекс послуг за 2999 грн., замiсть 6000 грн.
  • Встановлення металевих брекет-системи на дві щелепи: вартiсть Сертифiката  за попердньою платою: 849 грн. у клiнiцi необхiдно доплатити 4650 грн. у пiдсумку, ви отримуєте комплекс послуг за 5499 грн., замiсть 12000 грн.
  • Встановлення високоестетичної керамічної брекет-системи на одну щелепу: вартiсть Сертифiката  за попердньою платою: 649 грн. у клiнiцi необхiдно доплатити 4700 грн. у пiдсумку, ви отримуєте комплекс послуг за 5349 грн., замiсть 8500 грн.
  • Встановлення високоестетичної керамічної брекет-системи на дві щелепи: вартiсть Сертифiката  за попердньою платою: 1249 грн. у клiнiцi необхiдно доплатити:8700грн. у пiдсумку, ви отримуэте комплекс послуг за 9949 грн., замiсть 17000 грн.
  •  
  • Умови надання знижки:
  • Купуючи 1 Сертифікат, на вибір, ви обмінюєте його на відповідне лікування, нічого, при цьому, не доплачуючи.
  • Одна людина може скористатись лише одним Сертифікатом!
  • Увага! Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в свій час  згідно запису і не попередив про зміни своїх планів не менше, ніж за 12 годин, медцентр залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг  зі знижкою.
  • Послуга для повнолітніх.
  • Знижка по акції не сумується і не розповсюджується на всі інші знижки закладу.
  • Обов'язковий попередній запис.  Для отримання знижки необхiдно пред'явити роздрукований Сертифікат або Сертифікат у электронному виглядi з вашого гаджета. 
  • Сертифікат по даній акції вимагає активації. Називаючи код активації Сертифікату, ви автоматично підтверджуєте, що скористалися послугою.
  • Кодом активації є остання цифра унікального коду, називайте його безпосередньо при отриманні послуги.
  • У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надаються SuperDeal на підставі публічної оферти.

Контакты

Платинум
Медичний Центр
+38 (096) 266-85-22+38 (098) 717-80-94
 • Львов, Гетмана Мазепы улица, 25А 032 293-97-31 098 646-08-30 093 760-42-07 063 369-03-00
449 грн.
скидка-54%
экономияНе ограничена
купили15
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти