1, 2 або 3 місяці занять динамічною йогою у спортивно-оздоровчому центрі «VITA SANA»! Від 130 грн.!

1, 2 або 3 місяці занять динамічною йогою у спортивно-оздоровчому центрі «VITA SANA»! Від 130 грн.!

Описание акции

Ти багато чув про загадкові практики Стародавнього Сходу, але досі не наважився спробувати? Тебе лякали високі ціни та великі фізичні навантаження? Тепер «східний фітнес» став для тебе доступним і відкритим! Активуй приховану енергію свого тіла та духу! Спробуй легкі та приємні заняття йогою у чудовому спортивно-оздоровчому центрі «VITA SANA»!

1, 2 або 3 місяці занять динамічною йогою у спортивно-оздоровчому центрі «VITA SANA»! Від 130 грн.!
 


Йога сьогодні, напевно, один з найпопулярніших видів східного фітнесу. Вона вимагає гнучкості і розтяжки, і, схоже, у жінок в цій справі є незаперечна перевага: наше тіло просто створене для виконання асан - поз йоги. В Індії чоловіки заздрять жінкам і змушують їх займатися домашнім господарством, а самі - йогою!

Йога не просто так стала такою популярною останнім часом. Особлива цінність йоги - у великій кількості вправ на розтягування, яке, звичайно ж, удосконалюючи зовнішні пропорції, знімає напругу і покращує кровообіг.

Поступово, осягаючи асани, ми комплексно впливаємо на власний організм. Є навіть чимало прикладів, коли начебто безнадійні захворювання виліковувалися за допомогою йоги. Йога з успіхом перемагає зайву вагу, тому що веде непримиренну боротьбу зі стресами. Існує авторитетна думка, що часто саме стреси запускають в нашому організмі якийсь хитрий механізм накопичення жиру. А відновивши і стабілізувавши емоційну рівновагу, у нас є шанс вирватися з порочного кола.

Нині популярна йога двох напрямків - Айенгара і Аштанга. Йога Айенгара - класична,статична йога. На заняттях використовуються спеціальні пристосування - ремені, дерев'яні цеглинки, валики. Динамічна - (Аштанга Віньяса) йога це стародавня система самовдосконалення, в якій використовуються віньяси (динамічні послідовності йогічних асан), дрішті (зосередження погляду і уваги), бандхи. У Аштанга йогі використовується «звитяжне дихання» – уджайі.

Будь у гармонії з оточуючим світом та з собою! Спробуй  східні практики і мистецтва, адже вони задіють не тільки тіло, але також розум і свідомість, дух і емоції!

Условия акции

  Воспользоваться сертификатом вы можете c 12.10.2012 по 29.10.2012 и c 12.10.2012 по 11.11.2012 и c 12.10.2012 по 11.11.2012

  - 1 людина може особисто скористатися максимум одним купоном і придбати будь-яку кількість у подарунок - З купоном Ви отримуєте можливість займатися 1, 2 або 3 місяці динамічною йогою у спортивно-оздоровчому центрі «VITA SANA» на вибір: • 1 місяць – за 130 грн. замість 280 грн.; • 2 місяці – за 240 грн. замість 560 грн.; • 3 місяці – за 360 грн. замість 840 грн. - Знижка по купону не сумується з іншими акціями та пропозиціями центру - Заняття проходять за розкладом: вівторок, четвер – час уточнюється безпосередньо у центрі - Бажаний попередній запис на заняття - Тривалість одного заняття – 60 хв. - Активувати купон (записатися на заняття) необхідно до 11.11.2012 - Термін дії купона – 30, 60 або 90 днів з дати активації відповідно

Контакты

Vita Sana
Спортивно-оздоровчий центр
  от 130 грн.280 грн.
  Акция завершена
  скидка-57%
  экономия480
  купили5