Курс англійської мови «Рік школяра» в американському представництві D'elite School! Перший місяць навчання всього за 120 грн.!!!

м. Львів, вул. Городоцька, 8, оф. 409
Курс англійської мови «Рік школяра» в американському представництві D'elite School! Перший місяць навчання всього за 120 грн.!!!

Описание акции

Знання англійської мови в наш час це не просто додаткові життєві можливості, це одна з вимог до людини, яка хоче бути успішною та мати стабільність. Нажаль, рівень викладання англійської у школі не достатній, аби гідно підготуватись до навчання в університеті та складання іспитів, тому й доводиться шукати альтернативу. Ми віднайшли для вас кращу школу іноземних мов!

Курс англійської мови «Рік школяра» в американському представництві D'elite School! Перший місяць навчання всього за 120 грн.!!!

«D'elite School» стане  вхідним квитком для школярів у спільноту людей, що володіють англійською мовою. Вивчення англійської мови з нами відкриє для Вас весь світ!

Ми пропонуємо прекрасну можливість для Вас навчатися у професіоналів! Школа англійської мови «D'elite School» - представництво американської компанії «ETS», працює понад 19 років на ринку освітніх послуг України. Школа навчає англійської мови за унікальною швидкісний методикою, ефективність якої визнана і підтверджується перемогою у багатьох державних тендерах (навчання співробітників МВС України, Міністерства аграрної політики України, підготовка волонтерів до Євро-2012 та ін.)

 

Відмінною особливістю навчання англійської в мовному центрі «D’eliteSchool»  є методика викладання, за якою слухач програми «Навчальний рік школяра» здобуває знання з  англійської до рівня другого курсу спеціалізованого ВУЗу. За цією програмою учень освоїть 4 рівні англійської мови, що відповідає трьом рокам навчання на будь-яких інших курсах.

Програма «Рік школяра» розроблена для учнів 8-11 класів

Дана програма не тільки знайомить школярів зі структурою ЗНО, але й дає повний комплекс знань для успішного написання тестів, тому в ній враховано всі вимоги Міністерства освіти України з підготовки до зовнішнього незалежного тестування. Курс дає структуру підготовки до міжнароднихтестів TOEIC, TOEFL, IELТS.

Особливості програми «Рік школяра»:

 •  - в даному курсі повністю враховані потреби і психологія сучасної молоді;
 • - граматичний матеріал вивчається блоками, послідовно, від простого до складного і, в кінцевому результаті, вибудовується у струнку систему;
 • - значна частина загального часу курсу «Рік школяра» відводиться розмовній практиці живому спілкуванню;
 • - слухачеві не потрібно переказувати заздалегідь визубрених текстів та діалогів – йому запропонують захоплюючу гру, впродовж якої буде використовуватися досліджуваний граматичний та лексичний матеріал;
 • - нова технологія запам'ятовування слів дає обсяг словникового запасу до 3500 лексем;
 • - школяр буде вміти спілкуватися, читати, писати, сприймати на слух і думати по-англійськи, а ЦЕ ОЗНАЧАЄ вільне володіння мовою;
 • - виконання невеликих домашніх завдань займе всього 20 хвилин, таким чином, навчання в «D'elite School» ніяк не відіб'ється на успішності за шкільною програмою;
 • повне забезпечення навчальним комплектом з шести предметів (Граматика, Лексикон, Вправи, аудіо диск, картки, календар пам'яті);
 • - гарантія знань за договором;
 • - по закінченню - сертифікат міжнародного зразка.

Условия акции

  Воспользоваться сертификатом вы можете c 11.10.2012 по 18.10.2012 и c 11.10.2012 по 30.10.2012 и c 11.10.2012 по 30.10.2012

  - З купоном за 120 грн. Ви нічого не доплачуєте за проходження 1 місяця курсу вивчення англійської мови «Рік школяра» в американському представництві «D'elite School», оригінальною вартістю 1090 грн.! - Додаткові бонуси та привілеї: · Наступні місяці навчання (7 місяців) - знижка 40% (за 3 500 грн. замість 5 830 грн.). · Навчальний комплект та роздатковий матеріал на весь курс навчання - знижка 48% (за 370 грн. замість 700 грн.). · Для школярів Львова, Харкова та Дніпропетровська – додаткова знижка 200 грн.! - Режим занять: 2 рази на тиждень. Тривалість 1 заняття – 2 академічні години - Час занять – з 16:30 до 18:30 - Перед початком навчання кожен слухач безкоштовно проходить вхідне тестування, за результатами якого буде підібрана найбільш комфортна для нього група. - Оплата за інші місяці навчання здійснюється безпосередньо в школі іноземних мов. - Для реєстрації на обраний курс, зв'яжіться з менеджерами школи по тел., вказаним у контактах - Обов'язково пред'являйте роздрукований примірник купона адміністратору школи. - Початок занять за програмою «Рік Школяра» 16 та 23 жовтня 2012 р. - Активувати купон (записатися на курс) необхідно не пізніше 30 жовтня 2012 р.

Контакты

D'elite school, Львов
Компания
 • м. Львів, вул. Городоцька, 8, оф. 409 (032) 247-05-50
120 грн.1 090 грн.
Акция завершена
скидка-88%
экономия970
купили0
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти