Легко бути ідеальною! 3 чи 5 сеансів корекції фігури (кавітація+пневмопресинг) у мед.центрі «НоуХауМед»!

Легко бути ідеальною! 3 чи 5 сеансів корекції фігури (кавітація+пневмопресинг) у мед.центрі «НоуХауМед»!

Описание акции

Навіть у холодну пору року не варто забувати про свою фігуру. Так, на пляж ми вже не вибираємося і легкі сарафанчики відкладені до кращих часів, але залишаються святкові новорічні вечірки та романтичні пригоди з коханими... Тож в будь-якому випадку не варто хвалитися наявністю зайвих жирових відкладень, а позбавитися їх уже зараз!

Легко бути ідеальною! 3 чи 5 сеансів корекції фігури (кавітація+пневмопресинг) у мед.центрі «НоуХауМед»! 

 

Одним з найпопулярніших методів лікування целюліту та корекції фігури наразі є метод ультразвукової ліпосакції, або кавітація. Це поки що єдиний метод, який діє прямо на жирові відкладення в тканинах. Його перевага в тому, що під час проведення каватаціі не доводиться втручатися в організм пацієнта хірургічним шляхом.

Суть методу ультразвукової ліпосакції полягає в тому, що на жирові клітини впливає комбінація ультразвукових хвиль низької частоти.

За один сеанс зменшення об'ємів становить 4-5 см! Для викорінення жирових відкладень рекомендується провести 4-7 процедур із періодичністю не більше одного разу на тиждень.

Кавітація дозволяє впливати на локальні косметичні недоліки в області: живота, сідниць, внутрішньої і зовнішньої поверхні стегон та інших частинах тіла, де є локальні відкладення жиру. Дані процедури абсолютно безболісні, приємні та неінвазивні. Позитивні результати можна отримати вже після перших сеансів.

Для максимального ефекту ми поєднуємо процедури кавітації з лимфодренажем / пресомасажем, що дозволяє організму швидше звільнятися від жиру. Після такого поєднання методик шкіра стає більш тонізованою, щільною, гладкою, з очевидним зменшенням оброблюваної зони в об'ємі вже після першої процедури.

Условия акции

  Воспользоваться сертификатом вы можете c 18.10.2012 по 26.10.2012 и c 18.10.2012 по 18.11.2012 и c 18.10.2012 по 18.11.2012

  - З купоном за 499 грн. Ви нічого не доплачуєте за 3 сеанси корекції фігури (кавітація + пневмопресинг) в Мед.центрі «НоуХауМед», оригінальною вартістю 1800 грн.! - З купоном за 699 грн. Ви нічого не доплачуєте за 5 сеансів корекції фігури (кавітація + пневмопресинг), оригінальною вартістю 3000 грн. - Під час 1 сеансу кавітації відбувається обробка однієї проблемної зони на вибір (стегна, сідниці або живіт) - 1 людина може придбати і скористатися будь-якою кількістю купонів - Безкоштовна консультація фахівця відбувається під час проходження першого сеансу - Обов'язковий попередній запис на процедуру - Активувати купон (пройти 1 сеанс) необхідно до 18.11.2012 - Обов'язково ознайомтеся зі списком протипоказань перед покупкою купона: • вагітність і лактація; • період менструального циклу; • цукровий діабет; • онкологічні захворювання; • деякі серцево-судинні захворювання (гіпертонія, флебіти, крихкість судин та ін.); • захворювання шкіри; • ниркова або печінкова недостатність; • камені в нирках; • жовчнокам'яна хвороба; • електростимулятори. - Підготовка до процедури За 3 дні до процедури необхідно: - Виключити з раціону алкоголь, а також смажену, жирну і гостру їжу; - В день випивати не менше 1,5 л рідини; - За кілька годин до процедури (2-3 години) випити 1 л негазованої води. Протягом 3-х днів після процедури необхідно: - Пити не менше 1 л води на день (для прискорення виведення продуктів розпаду); - Не вживати алкоголь, жирну, смажену і гостру їжу, щоб не перевантажувати нирки і печінку.

Контакты

НоуХауМед
Медицинский центр
  от 499 грн.1 800 грн.
  Акция завершена
  скидка-76%
  экономия2 301
  купили0
  Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
  промокод:Скопировать
  Промокод истекает через
  030000
  *действует при минимальном заказе на 300 грн

  Хотите перейти к мобильной версии?

  Остаться тутДа, перейти