Ваш городКиев?
Изменить
Подпишитесь на уведомления, чтобы мы могли прислать вам новые предложения от «Біополіс-ІХТ».

Знижка 25% на придбання або оренду лікувальних приладів Інформаційно хвильової терапії

Доставка по Украине
Знижка 25% на придбання або оренду лікувальних приладів Інформаційно хвильової терапії
Знижка 25% на придбання або оренду лікувальних приладів Інформаційно хвильової терапії
Знижка 25% на придбання або оренду лікувальних приладів Інформаційно хвильової терапії
Знижка 25% на придбання або оренду лікувальних приладів Інформаційно хвильової терапії
Знижка 25% на придбання або оренду лікувальних приладів Інформаційно хвильової терапії

Описание акции

Знижка 25% на придбання або оренду лікувальних приладів Інформаційно хвильової терапії (ІХТ):

 • Хвильового масажера «Матриця Колбуна» і лікувального приладу «ІХТ-ПОРІГ»
 • Для тих, хто купує прилад ІХТ «Поріг» або бере в оренду технологію ІХТ - безкоштовна консультація розробника технології Інформаційно Хвильовий Терапії професора Колбуна Н. Д. щодо застосування технології ІХТ для безмедикаментозного лікування різних захворювань.

Описание товара

 Продаж приладів Інформаційно  хвильової терапії (ІХТ):

 • «Матриця Колбуна» - унікальна, доступна кожному по ціні,  розробка Інституту Інформаційно хвильової технологій (ІХТ) за допомогою якої можна успішно підтримувати своє здоров’я та працездатність на високому рівні. Призначена для усунення порушень в організмі при перехідних станах від  здоров'я до хвороби, зняття запалень та  больових симптомів різного походження, а також зняття відчуття втоми та дискомфорту.
 • Незамінна річ для тих, кому швидко потрібно зняти біль чи інші дискомфортні симптоми  під час роботи, зустрічей, спілкування з друзями тощо.
 • Дія «Матриці Колбуна» спрямовується на відповідні зони поверхні тіла людини, а також місцево на зони болю, дискомфортних станів, кровотеч та ін. Використовується відповідно до інструкції, що прикладається.
 • 100% гарантія ефективності приладу. Якщо протягом 14 днів ви не відчуєте результатів його використання,  Вам повернуть гроші.

Прилад "ІХТ Поріг" (свідоцтво МОЗ №9966/2010) є унікальною пріоритетною медичною  розробкою в області інформаційно-хвильових технологій, заснованих на принципі дистанційного інформаційного обміну організму з навколишнім середовищем за допомогою надслабких електромагнітних полів.

Прилад дозволяє:

 • лікувати більшість захворювань без медикаментів і в домашніх умовах;
 • попереджувати захворювання (профілактична медицина);
 • скорочувати терміни лікування в 1,5-2 рази;
 • знімати больові синдроми різного походження;
 • уникати хірургічного втручання при ряді захворювань;
 • проводити реабілітацію хворих та інвалідів.

Володіючи вираженою поліфункціональністю, ІХТ дозволяє лікувати більшість захворювань без медикаментів і при лікуванні основного захворювання усувати в організмі супутні порушення, нормалізувати біоенергетичний, імунологічний, ферментативний, гормональний статус організму.

За допомогою приладу лікуються в тому числі, такі хвороби як полірезистентний туберкульоз, гепатит С, пухлини тощо, які вважаються невиліковними.

Оренда технології ІХТ.

Оскільки технологія ІХТ за допомогою приладу «ІХТ-Поріг» не для всіх доступна, ТОВ «Біополіс-ІХТ» пропонує оренду технології ІХТ, куди входить:

1)    Прилад «ІХТ-ПОРІГ»;

2)    «Матриця-Колбуна»;

3)    «Інформаційна вода» (нова розробка, яка надається лише в комплекті з технологією), дозволяє швидко знімати больові симптоми;

4)     Рецептура щодо застосування для лікування різних хвороб з зонами тіла ;

5)    Консультація академіка, професора  – розробника ІХТ  Колбуна М. Д.  щодо використання технології ІХТ для лікування різних захворювань

ІХТ - медична технологія взаємодії (співпраці) з організмом, спрямована на відновлення нормальної життєдіяльності всіх його функцій і систем.

ІХТ, окрім всього, відновлює загальний імунітет і працездатність організму, в багатьох випадках, дозволяє уникнути оперативного втручання, тобто є органозберігаючим.

Поліфунціональність технології Інформаційно Хвильової Терапії обумовлена тим, що вона побудована на методологічному принципі «Розумності живого». В її основі лежить інша медична парадигма «Співпраці з організмом і його мікробіотою», яка розглядає організм як єдину цілісну біосистему, тобто спрямована на відновлення балансу всього організму, включаючи мікробіоту, а не окремих його частин.

Читать далее...

Воспользоваться купоном вы можете с 30.07.2018 по 15.11.2018

В стоимость включена оплата за информационные услуги, предоставляемые SuperDeal на основании Публичной оферты.

Получить данную услугу со скидкой можно только при оплате сертификата/купона на сайте Покупон. Если у вас возникают вопросы или проблемы с оплатой сертификата или купона, обратитесь в нашу службу поддержки

 • Для получения скидки купите купон, после покупки купон отобразится у вас в личном кабинете. Скопируйте код, указанный в полученном купоне, и укажите его в комментарии к заказу. Скидку пересчитает менеджер при подтверждении заказа.

 

 • Возврат оплаты за Информационные услуги осуществляется исключительно на основаниях, предусмотренных в ст. 10 Закона Украины "О защите прав потребителей". Для возврата стоимости Информационной услуги Пользователь предоставляет компании SuperDeal подтверждение Продавца (в любой форме) о том, что Продавец отказал Пользователю в передаче ему Товара на Специальных условиях.

Контакты

Біополіс-ІХТ
Науково-медичний центр
+38 (044) 234-59-30 +38 (044) 279-89-45+38 (044) 246-38-52
 • Доставка по Украине
 • м. Золотые ворота
  Киев, Ярославов Вал улица, 14В
15 грн.
Акция завершена
скидка-25%
купили1
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти